Marczali Henrik
Az 1790/1-diki országgyűlés. I-II. kötet.
1907 Bp. MTA156. árverés / 305.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
101132
Original cloth. Spine gilt.
VII+393+(2)p.; (4)+382+(1)p. (Az MTA könyvkiadó vállalata. Új folyam LXX-LXXI.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.