Marczali Henrik
Az 1790/1-diki országgyűlés. I-II. kötet.
1907 Bp. MTA60. árverés / 233.
68783
VII+393+(2)p.; (4)+382+(1)p. (A Magyar Tud. Akad. Könyvkiadó Váll. Új folyam LXX-LXXI.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.