Marczali Henrik
Mária Terézia 1717-1780.
1891 Bp. MTT73. árverés / 234.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
66636
(4)+332p.+16t. (5 kihajt.)+3 mell. (kihajt. hasonmás)
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Néhány helyen szúrágás nyomaival.