Márki Sándor
Aradvármegye és Arad szabad királyi város története. I-II. kötet.
Arad (Réthy L. és Fia ny.)134. árverés / 288.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 320 000 FtAzonosító
93231
Contemporary half cloth. Spine gilt.
1 színes, kihajt. térk.+XIV+(1)+564p.+1 kihajt. mell.; XIV+(1)+911p.+3t. (2 kihajt.) Mindkét kötetben Dr. Ballagi Aladárnak szóló dedikációval. (Aradvármegye és Arad szabad királyi város monographiája. II/1-2.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.