Márki Sándor
Dósa György
1913 Bp. M. Tört. Társ.132. árverés / 339.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
92067
Contemporary half cloth, spine slightly damaged.
535p.+14t.+1 kihajt. mell.
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben.