Márki Sándor
1913 Bp., M. Tört. Társ. 535p.+14t.+1 kihajt. mell. Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
132. árverés / 339.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 6 500 Ft
Dósa György
angol szoveg
Contemporary half cloth, spine slightly damaged.