Márki Sándor, dr.
II. Rákóczi Ferencz. I-III. kötet.
Bp. MTT149. árverés / 323.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft Leütési ár: 80 000 FtAzonosító
98751
Original half leather. Spine richly gilt, slightly worn.
(4)+646p.+24t. (2 színes)+5 mell. (1 kihajt.); (6)+672p.+20t. (3 kihajt.)+12 mell. (3 kihajt.); (8)+736p.+28t. (1 kihajt.)+2 mell. (1 kihajt.) Gazdagon illusztrált.
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerinceken apró kopásnyomokkal.