Márki Sándor
A Fekete-Körös és vidéke
1877 Nagyvárad Hügel Ottó156. árverés / 307.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
101559
Slightly worn, contemporary half cloth. Ex-library copy.
(2)+146p.
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Könyvtári duplum.