Markó László, dr.
Ezópusi mesék. Második kiadás. Mühlbeck Károly rajzaival.
1906 Bp. Hornyánszky75. árverés / 552.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
67854
217p. Szövegközti rajzokkal.
Enyhén kopottas, festett, kiadói vászonkötésben.