Maszlaghy Xaver Ferencz
Délfranciaországból. Utivázlatok.
1875 Bp Szent-István-Társulat.66. árverés / 344.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
67222
XII+374p.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Festett lapszélekkel.