Máté Lajos
Fiume, Abbazia-Cirkvenica és a horvát partvidék (Kroatisches Küstenland)
1894 Bp. Országgyülési Éretsitő ny158. árverés / 372.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
102514
Gilt, original cloth.
243+(27)p.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.