[Matkovich Pál] Bus Vitéz A mű címe Árnyképek. Elbeszélések. 1871 Pest, Athenaeum (2)+201p. Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Szüry: 2988. 80. árverés / 120. Kedvencekhez ad