Szerző [Matkovich Pál] Bus Vitéz Árnyképek. Elbeszélések. 1871 Pest Athenaeum 80. árverés / 120. Azonosító 57899 (2)+201p. Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Szüry: 2988.