[Matkovich Pál] Bús Vitéz
Igaz is, nem is. Elbeszélések. I-II. kötet [egybekötve].
1862 Pest Emich76. árverés / 283.
57900
160+(1)+158+(1)p.
Enyhén kopott, korabeli vászonkötésben. Szüry: 2989.