May, (Karl) Károly
A vezér
Bp. Aczél testvérek75. árverés / 555.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
67621
160p. Lapszámozáson belül Mühlbeck Károly 3 egészoldalas rajzával.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.