Medve Imre
1869 Pest, Bucsánszky [1], 205 p. Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Három levele foltos.
66. árverés / 347.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Leütési ár: 8 500 Ft
A magyar nemzet krónikája versekben. Irta Tatár Péter.