Menander Protector
--- történeti művének fennmaradt töredékei. Ford.: Dr. Lukinich Imre.
1905 Brassó Brassói Lapok64. árverés / 402.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
62545
198+(2)p. (Középkori krónikások. IV.)
Kopott, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.