Mercator
A nemzetiségi kérdés és a magyar birodalmi eszme
1908 Bp. Ráth Mór128. árverés / 289.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
82847
A szerző valódi nevét nem ismerjük.
65p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.