Merényi László

Dunamelléki eredeti népmesék. Összegyüjtötte ---. I-II. kötet.

Pest Heckenast Gusztáv

107. árverés / 67.

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Leütési ár: 55 000 Ft
58067
(4)+189p.; 182+(1)p.
Díszesen aranyozott, bordázott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Az eredeti borítók bekötve. Márványozott előzéklapokkal. A gerincen apró kopásnyomokkal, ettől eltekintve gyönyörű példány. Richly gilt contemporary half leather, with marbled endpapers. Original cover bound inside. Beautiful copy. Szüry: 3164.