Merényi László
Sajóvölgyi eredeti népmesék. Összegyüjtötte ---. I-II. kötet [egybekötve].
1862 Pest Heckenast Gusztáv149. árverés / 336.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
98628
Contemporary half cloth. Spine gilt.
(4)+226+(1)+(4)+185+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.