A mű címe Mi a magyar? Szerk.: Szekfű Gyula. 1939 Bp, Magyar Szemle Társ. 558+(2)p. (A Magyar Szemle könyvei. XV.) Aranyozott, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval. 66. árverés / 424. Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 5 500 Ft Kedvencekhez ad