Miháltz János
Torja és környéke. Külön lenyomat a "Fővárosi Lapok"-ból.
(Kézdivásárhely) (Szabó A. ny.)102. árverés / 330.
75859
33p. Dedikált példány.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben.