Mika Károly, dr.
A vizsla parforce-idomitása. Oswald és Wörz módszere nyomán irta ---.
1894 Bp. Athenaeum146. árverés / 535.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
97309
Gilt, original cloth.
V+170p. Szövegközti képekkel.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.