Mika Károly, dr.
A vizsla parforce-idomitása. Oswald és Wörz módszere nyomán irta ---.
1894 Bp. Athenaeum78. árverés / 317.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
69442
V+170p. Szövegközti képekkel.
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Festett lapszélekkel. Néhány levele enyhén foltos, gyűrött.