Mika Sándor
Weiss Mihály. Egy szász államférfiú a XVII. századból.
1893 Bp. MTT63. árverés / 255.
Kikiáltási ár: 4 500 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
61504
(4)+219p.+7t. (részben kétold.) (Magyar történeti életrajzok.) Lapszámozáson belül számos szövegközti illusztrációval. Hiányzik két szines, kihajtható melléklet.
Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben.