Mika Sándor
Weiss Mihály. Egy szász államférfiú a XVII. századból.
1893 Bp. MTT64. árverés / 404.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
68197
Hozzákötve: Mayláth Béla: Maylád István 1502-1550 Bp., 1889. Méhner. (2)+120p.+4t. (1 kihajt.)+1 mell. (Magyar történeti életrajzok.)
(4)+219p.+7t. (részben kétold.) (Magyar történeti életrajzok.) Lapszámozáson belül számos szövegközti illusztrációval. Hiányzik két szines, kihajtható melléklet.
Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben.