Miklós Imre
A magyar vasutasság oknyomozó történelme
1937 Vácon Kapisztrán ny156. árverés / 322.
Kikiáltási ár: 15 000 FtAzonosító
101164
Richly gilt, original cloth.
(4)+IV+808+(1)p.+53t. (ebből 3 kétoldalas)+5 mell. (ebből 2 kihajt., 1 kétoldalas) Számozott (646./?), aláírt példány. (A "Történetírás" könyvei. I.)
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.