Miklós Imre
A magyar vasutasság oknyomozó történelme
1937 Vácon Kapisztrán ny64. árverés / 406.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
62633
(4)+IV+808+(1)p.+53t. (ebből 3 kétoldalas)+5 mell. (ebből 2 kihajt., 1 kétoldalas) Számozott: ?/984. (A ńTörténetírásń könyvei. I.)
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.