Mikszáth Kálmán
Beszterce ostroma. (Egy különc ember története.)
1896 Bp. Légrády146. árverés / 409.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
97193
Original, richly gilt half leather. Slightly worn.
(4)+297p. Első kiadás. Az illusztrációkat Mühlbeck Károly készítette.
Kiadói, díszesen aranyozott félbőr-kötésben, festett kaucsuk táblákkal. A pergamen kissé vetemedett, a gerinc felső részén apró sérüléssel.