Mikszáth, Kálmán de
Scenes Hongrois. Traduites par E. Horn.
1890 Paris Libraires Imprimeries Réunies72. árverés / 69.
66399
VIII+99+(2)p.+15t. (színes, hártyapapírral védett rajzok)
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szép példány.