Mikszáth Kálmán
Frivol akta. Brézói ludak. A saját ábrázatomról. Irta ---. Bev. Jókai Mór.
1882 Bp. Révai110. árverés / 194.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 65 000 FtAzonosító
77957
XI+111+(4)p.+3t. Lapszámozáson belül a szerző címképével. Első kiadás. Számozott (21./50), merített papírra nyomtatott példány.
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Felül aranymetszéssel díszítve. A gerincen és a sarkokon apró sérülésekkel. Szüry: 3218.