Mikszáth Kálmán
--- munkái. I-XII. kötet.
Bp. Révai63. árverés / 258.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
61514
(8)+172p.; VIII+243p.; (8)+226p.; (8)+230p.; (8)+218p.; (8)+224p.; (8)+214p.; (8)+226p.; (8)+214p.; (8)+229p.; (8)+253+(1)p.; (8)+288p.
Díszes, festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.