Mikszáth Kálmán
A Noszty fiu esete Tóth Marival. I-III. kötet.
1908 Bp. Franklin73. árverés / 247.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 200 FtAzonosító
66803
(2)+256p.; 244p.; 227p. Első kiadás.
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben.