Mikszáth Kálmán
A tekintetes vármegye. Igaz történetek. Mannheimer Ágost rajzaival.
1885 Bp. Révai64. árverés / 409.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
68199
(8)+180p. Első kiadás.
Sérült gerincű,aranyozott kiadói vászonkötésben, festett lapszélekkel. Szüry: 3259.