Milkó Izidor
Mosoly. Husz vidám történet.
1897 Bp. Singer és Wolfner78. árverés / 114.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
69422
261+(2)p.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Festett lapszélekkel.