Milkó Izidor A mű címe Mosoly. Husz vidám történet. 1897 Bp., Singer és Wolfner 261+(2)p. Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Festett lapszélekkel. 78. árverés / 114. Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 Ft Kedvencekhez ad