A mű címe Millenniumi Kiállitási Emlék-Képek. (Bp., ny.n Leporello-szerűen hajtogatott, többosztatú chromolithographia, 25 részletképpel. Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói papírkötésben. A képek felkasírozva. 151. árverés / 27. Kikiáltási ár: 30 000 Ft Kedvencekhez ad Mérete: 990 x 165 mm. Dimensions: 990 x 165 mm. Slightly worn, gilt, original hardpaper.