Miskolci Jogászélet Könyvtára. 1-100. szám [hat kötetben].
Miskolc Magyar Jövő ny.--Standhaft József ny149. árverés / 188.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft Leütési ár: 150 000 FtAzonosító
98975
A jogi értekezések teljes sorozata. Páratlanul ritka.
Gilt, original cloth. Original cover bound inside.
--Ifj. Ludvig és Janovits ny.--Ifj. Ludvig István ny.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az eredeti borítók bekötve.