Móczár József, dr.
Nagyszalonta 1606-1906. Szerkesztette ---.
1906 Nagyszalonta, Székely ny.149. árverés / 371.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
98744
Slightly worn, gilt, original cloth.
1t.+(2)+IV+3-282p.+1 kihajt. mell. (hasonmás) Lapszámozáson belül gazdagon illusztrált.
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben.