Molnár Ferenc
Az ördög. Vigjáték három felvonásban. Harmadik kiadás.
1907 Bp. Franklin73. árverés / 250.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
66744
182p. Lázár Leónak dedikált: "Meinem einzigen Leopard in herzlichsten Freundschaft und in Budapest das autor: F. Molnár."
Későbbi vászonkötésben, sérült védőtokban.