Molnár Ferenc
Szinház. Három egyfelvonásos.
Bp. Franklin-Társulat157. árverés / 113.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
101300
Signed by the author. Richly gilt, original leather in damaged hardpaper case. Inner edges gilt. Stain on the first cover.
(2)+215+(1)p. Számozott (46./100), aláírt példány.
Díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben, eredeti (sérült) papírtokban. Aranymetszéssel díszítve. Az első kötéstábla felső részén folttal.