Molnár Ferenc
A vörös malom. Színjáték két részben, 26 képben.
Bp. Franklin95. árverés / 229.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
73979
(2)+214+(2)p. Számozott (20./100), aláírt példány.
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. A gerincen apró sérülésekkel.