Molnár György
Világos előtt. Emlékeimből. [I. könyv.]
1880 Szabadka Schkesinger S124. árverés / 127.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 19 000 FtAzonosító
81755
Hozzákötve: Világostól Világosig. Emlékeimből. II. könyv. Arad, 1881. Ungerleider A. 561+(2)p. Hozzákötve: Világos után. Emlékeimből. III. könyv. Arad, 1882. Ungerleider A. 237+(2)p. Dedikált példány.
179+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 3300.; 3302.; 3301.