Molnár Viktor
A genfi conventio
1887 Bp. Lampel Róbert146. árverés / 360.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
97687
Slightly worn, contemporary half leather. Spine richly gilt.
112+(1)p. Szüry Dénesnek, a neves könyvgyűjtőnek dedikált példány.
Díszesen aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli félbőr-kötésben.