Móra Ferenc
Aranykoporsó. I-II. kötet.
Bp. Genius156. árverés / 325.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
101746
Signed copy. Worn, original cloth.
(6)+278p.; (4)+345p. Aláírt példány.
Erősen kopottas, kiadói vászonkötésben.