Móricz Pál
Emlékezzünk régiekről. Rajzok a nem rég mult időkből.
1891 Bp. Lampel63. árverés / 264.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
61545
204p.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.