Móricz Zsigmond
Az asszony beleszól. Regény.
1934 (Bp.) Athenaeum146. árverés / 416.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
97323
Slightly stained and worn, original cloth. Upper corner of last page missing.
282p. Első kiadás. Dedikált példány.
Enyhén foltos, kopottas, kiadói vászonkötésben. Az utolsó levél felső sarka hiányzik.