Móricz Zsigmond
Forró mezők. Regény.
Bp. Athenaeum108. árverés / 10.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 24 000 FtAzonosító
77332
A címlapon ajánlással: "Pataki József a pompás szívmagyar a Légy jó pedellusa fogadja szívesen. Móricz 1929 XI. 29." Pataki a Nemzeti Színházban játszotta a Légy jó mindhalálig pedellusát.
307+(1)p. Első kiadás. (Athenaeum könyvtár. I. évf. 1. szám.)
Kopottas, kiadói vászonkötésben.