Móricz Zsigmond
Sárarany. Tizenegyedik kiadás.
Bp. Athenaeum154. árverés / 300.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
100900
Gilt, original cloth.
199+(1)p. Aláírt példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.