Móricz Zsigmond
Vidéki hírek és más elbeszélések
1917 Bp Táltos.66. árverés / 440.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
63619
203+(4)p. Lapszámozáson belül Haranghy Jenő egészoldalas rajzaival. Első kiadás. Dedikált példány.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben, az eredeti borító bekötve. Egy levele javított.