A mulató Budapest. Szerkeszti: Lenkei Henrik. Főmunkatárs: Velszi bárd.
1896 Bp. Singer és Wolfner93. árverés / 27.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
73528
348+(4)p. Gazdagon illusztrált.
Korabeli félvászon-kötésben. Egy levele sérült, szöveghiány nincs.