Müller Lajos
Az illem- és táncztan egyetemes kézikönyve
Bp. Aigner64. árverés / 414.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 1 900 FtAzonosító
62565
1t.+(4)+V+XV+195p. Szövegközti illusztrációkkal.
Kopott, korabeli félvászon-kötésben. Viseltes példány.