Munkácsi Ernő A mű címe Miniatűrművészet Itália könyvtáraiban. Héber kódexek. (Bp.), Orsz. Magy. Zsidó Múzeum (4)+85+(3)p.+XXXIIIt.+(4)p. Sérült kiadói papírborítóban. 60. árverés / 252. Kedvencekhez ad